Посета Високе техничке школе из Суботице

У среду 19.04.2023. године нашу школу су посетили представници Високе техничке школе струковних студија. Директор ВТШ-а, Игор Фирстнер у пратњи са помоћником директора за наставу Сањом Маравић Чисар, представили су своју установу, различите студијске програме, начин полагања пријемног испита, погодности итд.

Желим да се обратим свима вама драги матуранти који завршавате средњу школу и размишљате о даљем школовању. Наша школа струковних студија нуди различите студијске програме који ће Вам помоћи да додатно развијете своја знања и вештине у различитим областима. Наши наставни програми прилагођени су захтевима тржишта рада и карактерише их практична примена знања. Наши професори су стручњаци у својим областима и својим богатим искуством и знањем помоћи ће вам да се припремите за будуће изазове. Уписом на наше студијске програме имате прилику да стекнете конкурентску предност на тржишту рада и започнете каријеру у различитим професијама. Такође, наша школа нуди многе могућности за развој ваших вештина и стицање практичног искуства кроз различите пројекте, Еразмус пројекте, размену ученика, сарадњу са домаћим и иностраним компанијама и кроз студентска удружења и клубове. Позивам вас да посетите нашу школу и сазнате више о нашим студијским програмима, начину студирања, условима уписа и свим другим могућностима које вам нудимо. Верујемо да ћете пронаћи програм који вам највише одговара и да ћете постати део наше заједнице студената.” рекао је директор Игор Фирстнер.

Студијски програми које нудимо:

Више информација на сајту: