Успеси наше школе и даље се нижу!

У суботу 11.маја 2024. године у Техничкој школи „Михајло Пупин“ у Инђији је одржaно XXVIII Регионално такмичење ученика електротехничких школа из ОЕТ1, ОЕТ2, електронике и енергетске електронике. Такмичење је организовала Заједница електротехничких школа Републике Србије у сарадњи са Министарством просветем науке и технолошког развоја Републике Србије. Наша школа је и ове године имала своје представнике. Ученик првог разреда Милош Мећава такмичио се из Основа електротехнике 1 и њега је за ово такмичење припремао Јанош Хорват. Он је освојио двадесето место. Из основа електротехнике 2 нашу школу су представљала два ученика из другог разреда. Немања Стоиљковић је освојио седмо место и за то заслужио похвалу, а Вељко Иђушки је освојио прво место, освојио прву награду и пласирао се на републичко такмичење. Немању је припремао Миленко Иђушки, а Вељка Маријана Богдановић. Са ученицима су на такмичење путовале Маријана Богдановић и Сузана Вукићевић.

Дана 10. и 11. маја 2024. У Смедеревској Паланци одржано је 29. републичко такмичење ученика средњих школа 3. степена машинске струке. Међу преко 200 такмичара били су и наши ученици Петар Бранковић и Немања Матарић из 3-8. Петар је заузео 12 место у категорији РЕЛ заваривања, а Немања 21.место у категорији МАГ заваривања. Поред ученика на такмичењу су присуствовали ментори Борислав Гајић и Ђорђе Миличевић