Home Zaposleni nastavnici Seminar Elektronski testovi

Seminar Elektronski testovi

Seminar „Elektronski testovi“

odobren od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja kao izborni program pod rednim brojem 087 (oblast Matematika i informatika - podoblast Informatika) za školsku 2011/2012 godinu, 24 akreditovanih sati, cena 3500 dinara sa PDV.

Teme koje se obrađuju:

1. Programi za izradu elektronskih testova

2. Hot Potatoes 1. deo – upoznavanje sa programom za izradu testova

3. Hot Potatoes  2. deo – upoznavanje sa programom za izradu testova

4. Postavljanje pitanja i testova na web stranicu

5. Moodle testovi

6. Moodle i Hot Potatoes – spajanje Hot Potatoes testova u LMS platformu

Ciljna grupa:

Nastavnici, učitelji, pedagozi, psiholozi i direktori  u osnovnim i srednjim školama. Za pohađanje seminara su potrebna osnovna znanja korišćenja računara i Interneta.

Prijave:

na Internet adresi http://e-ucionica.tehnickaso.edu.rs ili na Ova adresa el.pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli . Potrebno je poslati ime i prezime kandidata, email adresu, željeno korisničko ime i mesto stanovanja. Posle evidentiranja uplate kotizacije vrši se registracija kandidata o čemu se kandidat obaveštava putem elektronske pošte.

Seminar je moguće pratiti na srpskom ili mađarskom jeziku.

Realizacija seminara počinnje kada se formira grupa sa 20 polaznika i traje 6 nedelja po kursu. Predavanja se realizuju na daljinu preko Interneta, znači da kandidati prate seminar od svoje kuće, a polaganje završnog testa se organizuje u obrazovnoj ustanovi. Da bi se završni test organizovao u određenom mestu, potrebno je da iz njegove okoline ima barem 15 prijavljenih kandidata.