Home Zaposleni nastavnici Ljilja Davidov

Ljilja Davidov

Ljilja Davidov, nastavnik praktične nastave elektro grupe predmeta,u Srednjoj  tehničkoj školi.

Rođena  u Somboru 1969.god, gde je završila srednju pedagošku školu prosvetne struke.

Na Višoj  tehničkoj školi u Subotici  diplomirala i dobila zvanje elektroinženjera na smeru energetika.

Od 1995.god. zaposlena u  RO „Rade Končar“, na poslovima konstruktor i komercijalista, gde je položila pripravnički ispit.

2001. godine prelazi u osnovnu školu „Dositej Obradović“ u Somboru, gde radi kao nastavnik matematike i informatike.

Radila na obuci građanstva o osnovama rada na računaru u MZ „Gornja Varoš“.

Od dodatnog obrazovanja ubrajaju se :sertifikat za uspešno završen kurs za Web design ( Adobe Photoshop, Illustrator, MK Dreamweaver, Acrobat Reader) na Novosadskom otvorenom univerzitetu.

Po zaposlenju u Srednjoj tehničkoj školi 2005. god.  dobija sertifikat  za uspešno završenu obuku za rad sa Bosch i De Lorenzo opremom za dijagnostiku na električnim i elektronskim sistemima na vozilima. S tim u vezi, u školi predaje praktičnu nastavu na smeru autoelektričar-ogled, na sve tri godine koliko traje obrazovanje za ovaj profil.

Služi se engleskim jezikom.

Prijem roditelja :  svake srede od 10 do 11 sati.