Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Home Termini prijema roditelja

PRIJEM RODITELjA (šk.2016/2017.)

PRIJEM RODITELjA  (šk.2016/2017.)

 

 

 

ŠIFRA

PREZIME  I IME

Po rasporedu za mesec

IX, XI, II, IV, VI

Po rasporedu za mesec

X, XII, I, III, V

 

1

Klepić Snežana

sreda 15,00-15,30,

petak 11,00-11,30,  zg.2

sreda, 16,00-16,30, zg. 2

 

2

Plužarev Bojan

petak, 13,00-13,50, zg.2.

petak, 14,00-14,30, zg.2

 

3

Mirjanić Gordana

utorak, 9,50-10,35, zg. 1.

ponedeljak, 16,40-17,20, zg.1.

 

4

Marjanović Andreja

četvrtak, 14,00-14,45, zg.1.

utorak, 11,35-12,20, zg.1.

 

5

Kalinić Tanja

ponedeljak, 12,20-13,00, zg.1.

ponedeljak, 14,50-15,30, zg.1.

 

6

Dimitrijević Ana

ponedeljak, 10,40-11,25, zg.1.

ponedeljak, 15,50-16,35, zg.1.

 

7

Poplašen-Pavlović

ponedeljak, 12,25, 13,00, zg.1.

ponedeljak, 15,50-16,30, zg.1.

 

8

Kočiš Ljiljana

utorak, 13,10-13,50, zg.1.

utorak, 13,10-13,50, zg.1.

 

9

Raič Gordana

četvrtak, 14,00-14,30, zg.1.

četvrtak, 12,30-13,00, zg.1.

 

10

Poplašen Nebojša

sreda., 15,50-16,30, zg.1.

sreda, 9,50-10,30, zg.1.

 

11

Dopur Zoran

ponedeljak, 8,00-8,45, zg.1.

ponedeljak, 18,15-18,50, zg.1.

 

12

Kopaček Josip

utorak, 10,40-11,25, zg.1.

utorak, 14,50-15,35, zg.1.

13

Krasuljak Mila

ponedeljak, 9,50-10,30, zg.1.

ponedeljak, 14,50-15,30, zg.1.

 

 

14

Đanić Ana

ponedeljak, 14,00-14,45, zg.1.

ponedeljak, 15,35-16,00, zg.1.

 

15

Trifunov Jovan

utorak, 12, 25-13,05, zg.1.

utorak, 14,00-14,45, zg.1.

 

16

Opačić Radislav

ponedeljak, 14,50-15,30, zg.1.

četvrtak, 10,40-11,25, zg.1.

 

17

Jež Duško

sreda, 18,20-18,50, zg.2

sreda, 8,00-8,45, zg.2.

 

18

Bačić Sanja

sreda, 12,20-13,00, zg.1.

sreda, 14,00-14,45, zg.1.

 

19

Buzadžić Uroš

ponedeljak, 11,35-12,20, zg.1.

ponedeljak, 17,30-18,15, zg.1.

 

20

Mišković Tamara

ponedeljak, 14,00-14.45, zg.1.

petak, 12,20-13,00, zg. 1.

 

21

Mironicki Sanja

ponedeljak, 16,00-16,30, zg.1.

ponedeljak, 11,00-11,30, zg. 1.

 

22

Trkulja Dragan

četvrtak, 12,20-13,00, zg.1.

petak, 15,50-16,30, zg.1.

 

23

Ponjavić Milorad

petak, 8,45-9,25, zg.1.

petak, 16,10-16,50, zg.1.

 

24

Lančuški Gabrijela

četvrtak, 11,35-12,20, zg.2.

četvrtak, 14,50-15,35, zg.2.

 

25

Kočiš Eva

sreda, 14,00-14,45 , zg.1.

sreda, 15,50-16,35, zg.1.

 

26

Suzić Marija

sreda, 8,45-9,35, zg.1.

četvrtak, 15,50-16,35, zg.1.

 

27

Malbaša Marija

sreda, 10,40-11,20, zg.2.

petak, 16,40-17,25, zg.2.

 

28

Subotić Bojan

ponedeljak, 15,50-16,35, zg.2.

četvrtak, 14,00-14,45, zg.2.

 

29

Gerštmajer Imre

četvrtak, 17,30-18,00, zg.2.

četvrtak, 8,50-9,35, zg.2.

 

30

Pavić Srđan

petak, 10,15-10,45, zg.2.

utorak, 11,35-12,20, zg.2.

 

31

Jandrić Marija

četvrtak, 17,00-17,30, zg.2.

sreda, 12,30-13,00, zg.2.

 

32

Mileusnić Nada

ponedeljak, 12,20-13,05, zg.1.

ponedeljak, 15,50-16,35, zg.1.

 

33

Raonić Rade

utorak, 11,35-12,20, zg.1.

četvrtak, 14,50-15,35, zg.1.

 

34

Terzić Pavle

četvrtak, 14,50-15,30, zg.1.

utorak, 12,30-13,00, zg.1.

 

35

Pešić Željko

utorak, 14,45-15,30, zg.2.

utorak, 10,40-11,30, zg.2.

 

37

Bajić Nevena

sreda, 14,00-14,45 , zg.2.

sreda, 12,30-13,00, zg.2.

 

38

Miličević Đorđe

ponedeljak, 16,00-16,30, zg.2.

utorak, 10,00-10,30, zg.2.

 

39

Vojnović Boško

ponedeljak, 10,00-10,30, zg.3.

ponedeljak, 10,00-10,30, zg.3.

 

40

Janović Petar

sreda, 12,30-13,00, zg.3.

sreda, 17,30-18,00, zg.3.

 

41

Golub Marin

četvrtak, 16,40-17,25, zg.3.

četvrtak, 10,00-10,30, zg.3.

 

42

Čolović Radomir

ponedeljak, 15,50-16,35, zg.1.

petak, 8,45-9,25, zg.1.

 

43

Licinger Jasmina

četvrtak, 14,00-14,45, zg.3.

sreda, 10,45-11,30, zg.3.

 

44

Labus Milan

 

utorak, 10,40-11,30, zg.1.

 

46

Novaković Zoran

petak, 14,35-15,15, zg.1.

četvrtak, 10,40-11,25, zg.1.

 

47

Žica Vladimir

sreda, 15,30-16,00, zg.3.

sreda, 9,30-10,00, zg.3.

 

48

Maljković Branko

četvrtak, 11,00-11,30, zg.3.

petak, 12,00-12,30, zg.1.

 

49

Pletikosić S.

utorak, 9,30-10,00, zg.3.

sreda, 15,30-16,00, zg.3.

 

50

Pešić Branko

sreda, 15,50-16,30, zg.1.

četvrtak, 14,50-15,30, zg.1.

 

51

Jovičić Nikola

ponedeljak, 12,00-12,30, zg.3.

utorak, 18,00-18,30, zg.3.

 

52

Nastasić A.

petak, 18,00-18,30, zg.3.

petak, 12,00-12,30, zg.3.

 

53

Galac Oskar

petak, 16,10-16,50, zg.2.

četvrtak, 9,35-10,00, zg.2.

 

54

Karalić Zoran

ponedeljak, 8,45-9,30, zg.2.

ponedeljak, 17,35-18,15, zg.2.

petak, 15,50-16,35,zg.1.

 

55

Terzić Dušan

petak, 10,20-11.00, zg.3.

petak, 17,40-18,20, zg.3.

 

56

Terzijovski Milan

ponedeljak 8,50-9,35, zg.3.

ponedeljak, 17,30-18,15, zg.3.

 

57

Iđuški Milenko

utorak, 14,00-14,45, zg.2.

ponedeljak, 14,50-15,30, zg.2.

 

58

Farkaš Ištvan

utorak, 14,00-18,00, zg.3.

utorak, 8,00-12,00, zg.3.

 

59

Kevago Šandor

četvrtak, 11,35-12,20, zg.2.

četvrtak, 14,50-15,35, zg.2.

 

60

Bogdanović M.

utorak, 14,00-14,45, zg.2.

utorak, 12,35-13,10, zg.2.

 

61

Berić Nebojša

ponedeljak, 11,35-12,20, zg.2.

ponedeljak, 14,50-15,30, zg.2.

 

62

Krajinović S.

ponedeljak, 16,40-17,30, zg.2.

sreda, 16,35-17,20, zg.2.

 

65

Jelača Radovan

četvrtak, 15,50-16,35, zg.1.

utorak, 14,00-14,45, zg.1.

 

73

Zidarević Eleonora

utorak, 14,50-15,30, zg.1.

utorak, 14,50-15,30, zg.1.

 

66

Pjevac Danica

ponedeljak, 14,00-14,45, zg.1.

ponedeljak, 8,50-9,30, zg.1.

 

68

Novaković Nataša

utorak, 11,30-12,00, zg.3.

utorak, 13,30-14,00, zg.3.

 

69

Gradinac Jež G.

sreda, 10,40-11,25, zg.1.

sreda, 16,40-17,25, zg.1.

 

70

Živković Vojin

ponedeljak, 9,35-10,00, zg.1.

ponedeljak, 16,40-17,25, zg.1.

 

71

Loknar Petar

sreda, 14,00-14,30, zg.1.

sreda, 8,50-9,30, zg.1.

 

72

Tot Olga

sreda, 1.čas, 14,00-14,45, zg.1.

utorak, 13,10-13,50, zg.3.

 

75

Oršovai Bibiana

utorak, 16,00-16,30, zg.2.

utorak, 10,00-10,30, zg.2.

 

76

Tucaković-Buzejić

četvrtak, 16,40-17,25, zg.1.

utorak, 8,45-9,30, zg.1.

 

78

Kovač Branka

ponedeljak, 14,00-14.45, zg.2.

ponedeljak, 14,00-14.45, zg.2.

 

79

Kovač Ljiljana

utorak, 14,00-14,45, zg.1.

četvrtak, 16,40-17,25, zg.1.

 

80

Kalinić Važić Ana

četvrtak, 12,25-13,05, zg.2.

četvrtak, 14,00-14,45, zg.2.

 

81

Kozarević Nebojša

ponedeljak, 8,45-9,30

četvrtak, 14,00-14,45, zg.1.

četvrtak, 12,20-13,05, zg.1.

 

82

Kapitanj Karolj

petak, 17,40-18,20, zg.1.

petak, 10,00-10,30, zg.1.

 

84

Nedeljkov Milorad

četvrtak, 10,40-11,25, zg.2.

četvrtak, 15,50-16,30, zg.2.

 

86

Rončević Stevica

ponedeljak, 14,50-15,35

četvrtak, 10,40-11,25, zg.2.

ponedeljak, 16,40-17,25

četvrtak, 13,10-13,50, zg.2.

 

88

Vujnović Vesna

utorak, 13,15-13,45, zg.1.

utorak, 14,00-14,45, zg.1.

 

90

Perić Dragica

petak, 16,10-16,50, zg.2.

petak, 10,20-11,00, zg.1.

 

91

Matijević Goran

ponedeljak, 14,00-14,45, zg.2.

utorak, 16,45-17,30, zg.2.

 

85

Elveđi Tinde

ponedeljak, 14,00-14,45, zg.2.

ponedeljak, 14,00-14,45, zg.2.

 

93

Grujić Bojan

utorak, 18,15-18,50, zg.2.

utorak, 18,15-18,50, zg.2.

 

94

Kiš Robert

četvrtak, 9,50.10,35, zg.2.

petak, 8,45-9,35, zg.2.

 

95

Davidov Ljilja

četvrtak, 8,00-9,00, zg.3.

četvrtak, 8,00-9,00, zg.3.

 

98

Gradinac Nemanja

petak, 14,35-15,15, zg.2.

petak, 11,50-12,25, zg.2.

 

99

Stajšić Zorka

ponedeljak, 11,35-12,20, zg.2.

ponedeljak, 14,00-14,45, zg.2.








 

 

 

Direktor škole

Horvat Janoš

 

Doniraj

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 60 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava

Baner

Vremenska prognoza


tehnicka.gif