Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Home Obaveštenja Dopunska nastava januar 2017

Dopunska nastava januar 2017

El. pošta Štampa PDF

 

 

DOPUNSKA NASTAVA JANUAR 2017.GODINE 

ZGRADA 1

od 9.1.2017. do 13.1.2017.

 

 

KOVAČ LjILjANA

OD 9.01.2017. – 13.01.2017.GOD.

OD 9.30 – 11.00

 

RAIČ  GORDANA

09.01.2017.  I  10.01.2017.

OD 8.30 – 10.00

 

SANjA BAČIĆ

10.01.2017.

OD 8.00 – 9.30  1-2, 1-4, 1-5

OD 9.30 -11.30  2-3

 

11.01.2016.

OD 8.00 -10.30  1-8,  1-10

 

TRKULjA  DRAGAN

OD  09.01.2017.  DO  11.01.2017.

OD 09.00 – 11.00

1-4, 1-6, 2-2, 3-5, 4-3

 

ĐORĐE  MILIČEVIĆ

09.01.2017. OD  9.30 – 11.00  1-6

10.01.2017.  OD  9.30 – 11.00  1-9

11.01.2017. OD 9.30  -  11.00  2-6

12.01.2017.  OD  9.30 – 11.00  3-6

13.01.2017. OD  9.30  -  11.00  4-6

 

RADE  RAONIĆ

OD 09.01.2017.  DO 13.01.2017.

OD 9.00 – 11.00

 

NEBOJŠA POPLAŠEN

OD 09.01.2017.  DO  11.01.2017.

OD  9.00  -  10.30

 

SANjA MIRONICKI

10.01.  I  11.01.2017.

OD 8.00  -  9.30

 

EVA KOČIŠ

10.01.  I  11.01.2017.

OD 8.00 – 9.30

 

TANjA KALINIĆ

11, 12. I 13.01.2017.

1-5   8.30 – 9.30

2-3, 2-10   9.30 – 10.30

3-8   10.30 – 11.30

 

RADOVAN JELAČA

OD 09.01.  DO  13.01.2017.

OD  8.50  -  10.40

 

PEŠIĆ  ŽELjKO

10, 11. I  12.01.2017.

OD 8.30  -  10.00

 

ANA KALINIĆ – VAŽIĆ

12.   I  13.01.2017.

OD  9.00  -  12.00

 

TERZIĆ  DUŠAN

10, 11.  I  12.01.2017.

4-5  OD 8.00  -  10.00

3-5  OD 10.00 – 11.00

 

EMINA  PAVLOVIĆ  POPLAŠEN

28.  I  29.12.2017.

OD 9.00

1-11, 1-3,  2-2, 2-3, 2-10 ,3-3, 3-6 ,3-8, 4-3

 

ČOLOVIĆ RADOMIR

OD 10.01.  -  13.01.2016.

OD 8.00 – 11.00

 

MARIJANA BOGDANOVIĆ

10.01. OSNOVE ELEKTROTEHNIKE

8.00 – 9.30           2-6

9.45 – 11.15        4-6

 

11.01. ELEKTRONIKA I MERENjA U ELEKTRONICI

8.00 – 9.30           3-4

9.45 – 11.15        3-4

 

12.01. OSNOVE ELEKTROTEHNIKE

8.00 – 9.30           4-6

9.45 – 11.15        2-6

 

13.01. ELEKTRONIKA I MERENjA U ELEKTRONICI

8.00 – 9.30           3-4

9.45 – 11.15        3-4

 

GOLUB MARIN

MOTORI SUS TEH.OD.PROFILA I MOTORNA VOZILA

OD 10., 11., 12. I 13.01.2017.

OD 9.00 – 11.00

 

SRĐAN PAVIĆ

OD 10.01. – 13.01.2017.

8.00 – 9.30           CUUM  3-6

9.30 – 11.00        EMIE 2-12

 

STEVICA RONČEVIĆ

9., 10., 11., 12. I 13.01.2017.

OD 8.00 -9.30

 

TAMARA MIŠKOVIĆ

OD 10.01.  I  11.01.2017.

OD  8.30 – 10.00

 

LjILjANA KOČIŠ

2 GODINA – 09.01.2017. OD 9.00

4 GODINA – 10.01.2017. OD 9.00

 

DANICA PJEVAC

11.01.2017.  OD 9.00 – 11.00

TEHNIČKO CRTANjE  1-3

 

TRANSPORTNO PRAVO I ŠPEDICIJA

12.01.2017.  OD 9.00 – 11.00

 

PRAKTIČNA NASTAVA

13.01.2017.  OD  9.00 – 11.00

 

SNEŽANA KLEPIĆ

11.01., 12.01. I 13.01.2017.

OD 9.00 – 10.00                 2-4,2-8

OD 10.00 – 11.00             3-4

OD 11.00 – 12.00             4-1, 4-2, 4-6

 

IĐUŠKI  MILENKO

OD 09. – 13.01.2017.

8.00 – 9.00           1-11

9.00 – 10.00        2-5

10.00 – 11.00      2-12, 3-5

 

MILORAD PONjAVIĆ

11.  I  12.01.2017.

OD 9.30  -11.00

 

NEBOJŠA  KOZAREVIĆ

OD 10.  -12.01.2017.

OD  8.00

1-6, 1-8, 3-3, 3-10

 

SUBOTIĆ BOJAN

HEMIJA

10.01.  OD 8.00

11.01.  OD 8.00

 

SUBOTIĆ BOJAN

HEMIJA I MAŠINSKI MATERIJALI

10.01.

11.01.

 

PERIĆ  DRAGICA

FIZIKA

10.01. OD 8.00

11.01.OD 8.00

 

KEVAGO ŠANDOR

09.01.     OD  8.00 – 2-6                   9.30 – 3-6

10.01.    OD  8.00 -  3-6                    9.30 – 3-7

11.01     OD  8.00 -  3-7                     9.30 – 2-6

12.01.    OD  8.00  - 2-6                    9.30 – 2-4

 

ANDREJA MARJANOVIĆ

11., 12.  I  13.01.2017

OD  8.00 – 9.30                  2 RAZREDI

OD 9.30  -  11.00                3 RAZREDI

 

OLGA  TOT

12.  I  13.01.2017.

OD 9.00  -  10.30

 

GERŠTMAJER IMRE

10. I 11.01.2017.   OD  9.00  -  11.00

RAČUNARI 3 RAZRED

12.  I  13.01.2017.    OD  9.00  -  11.00

RAČUNARI 4  RAZRED

 

JOVIČIĆ NIKOLA

OD 9.10.2017. DO 13.01.2017.

OD 9.00  DO  11.00

 

KRAJINOVIĆ SINIŠA

OD 09.01.2017.  DO  13.01.2017.

OD 9.00  -  11.00

 

GORDANA GRADINAC JEŽ

09.01.2017.

OD 8.30  - 10.00 1-8, 2-10

10.01.2017.

8.30 – 10.00        2-6

10.00 – 11.30      1-2, 1-9

11.01.2017.

8.30 -10.00          1-6

10.00-11.30         2-10, 1-8

13.01.2017.

8.30 – 10.00        1-6

10.00 – 11.30      2-6

 

JASMINA LICINGER

10.01.2017.

OD 9.00 – 10.00                 3-2

OD 10.00 – 11.00               4-2

 

11.01.2017.

OD 9.00 – 10.00                 3-2

OD 10.00 – 11.00               4-2

 

12.01.2017.

OD 9.00 – 10.00                 3-2

OD 10.00 – 11.00               4-2

 

BRANKO  PEŠIĆ

9.01.2017.            OD 9.00-10.30                    2-2

10.01.                    OD 9.00 – 10.30                 2-8

11.01.                    OD 9.00 – 10.30                 2-9

12.01                     OD 9.00 – 10.30                 3-8

13.01.                    OD 9.00 – 10.30                 3-9

 

MARIJA MALBAŠA

12.01.2017.

OD 9.30 – 11.00

1-4, 1-5, 2-1, 2-9

 

UROŠ  BUZADžIĆ

OD 9.01.  -  12.01.2017.

OD 9.00  10.30

 

MILORAD NEDELjKOV

10.01.2017.         OD 8.00 – 9.30                   1-5

10.01.2017.         OD  9.30 – 11.00                 2-4

10.01.2017.         OD  9.30 – 11.00                2-5

11.01.2017.         OD 8.00 – 9.30                   1-11

11.01.2017.         OD9.30 – 11.00                  2-4

12.01.2017.         OD 8.00 – 9.30                   2-12

12.01.2017.         OD 9.30 – 11.00                 4-1

12.01.2017.         OD 9.30 – 11.00                 4-6

 

 

SLAĆANA TUCAKOVIĆ BUZEJIĆ

10.01.2017.   U 8.00  I  12.01.2017.  U 9.00               USTAV I PRAVA GRAĐANA

11.01.2017.   U 8.00  I   13.01.2017.   U 9.00       SOCIOLOGIJA

 

LABUS  MILAN

2-2,   3-1

10.01.2017.   OD  10.00  -  11.00

12.01.2017.  OD  10.00  -  11.00

 

NADA MILEUSNIĆ

10.01.2017.   U  8.00

11.01.2017.  U  8.00

 

MARIJA SUZIĆ

1   I  2  RAZRED  OD 9.00  -  10.30

 

VOJIN  ŽIVKOVIĆ

KOMPJUTERSKA GRAFIKA

2-1          10, 11, 12 I 13.01.2017.

9.00 – 9.45  UČIONICA 28

 

MODELIRANjE

3-1, 3-2, I 3-6

10, 11, 12 I 13.01.2017.   OD 10.00 -  11.30  UČIONICA 28

 

LANČUŠKI  GABRIJELA

OD 10.01. DO 12.01.2017.

OD 9.00  DO  11.00

 

SAŠA  NASTASIĆ

11.01.2017.

OD 8.30  DO  10.30

 

PETAR  LOKNAR

11.01.2017  OD 9.00 – 10.00

12.01.2017 OD 9.00  -  10.00

13.01.2017. OD 9.00 – 10,00

ORGANIZACIJA RADA

 

11.01.2017.  OD 10.00 – 11.00

12.01.2017. OD 10.00 – 11.00

13.01.2017.  OD 10.00 – 11.00

EKONOMIKA I ORGANIZACIJA PREDUZEĆA

 

 

KOVAČ BRANKA

09.01.2017.

OD 9.00 – 11.00

BIOLOGIJA          9.00  -  9.45

EKOLOGIJA I ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE                10.00  -  10.45

 

 

RASPORED

održavanja dopunske nastave tokom zimskog raspusta

PAVLE TERZIĆ

 

datum

 

vreme

Ponedeljak

09.01.

Utorak

09.01.

Sreda

09.01.

Četvrtak

09.01.

Petak

09.01.

8-8:45

Bezbednost TDS,  Bezbednost TDS

Regulisanje TDS

Garaže i servisi TDS

Putevi TDS, Saobraćajna infrastruktura VMV

Integralni TDS, Tereti VMV

9-9:45

Putevi TDS, Saobraćajna infrastruktura VMV

Integralni TDS, Tereti VMV

Regulisanje TDS

Garaže i servisi TDS

Saobraćajna infrastruktura VMV

10-10:45

Bezbednost VMV Regulisanje VMV

Bezbednost VMV Regulisanje VMV

Bezbednost VMV Regulisanje VMV

Bezbednost VMV Regulisanje VMV

Bezbednost VMV Regulisanje VMV

 

Doniraj

Baner

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 28 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava



stsbaner1.gif