Home Obaveštenja Poziv mladima

Poziv mladima

AERO KLUB ,,SOMBOR,,                                      SREDNJA  TEHNIČKA  ŠKOLA

Venac Vojvode Ž.Mišića br.14                                                  Sombor

Tel/Fax 025/424-190 ; 063/1705231

E.-mail: Ova adresa el.pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

www.aeroklubsombor.com

Del br.: 35/15

Dana : 17.09.2015.

Predmet :  POZIV  MLADIMA  U  REALIZACIJI  LAP  ZA MLADE  2015.

Naš klub je dobila sredstva za realizaciju projekta u okviru Lokalnog akcionog plana za malde 2015. pod nazivom : ,,Promovisanje nauke i straralaštva mladih,,. U okviru realizacije tog projekta planirane su sledeće aktivnosti :

1. Demonstracija leta bespilotne letilice i rada robotske šake. Demonstratori: Topić Zoran ing. i Bogdanović marijana dip.el.ing.  Mesto radionice : Srednja tehnička škola Sombor kabinet mehanike i dvorište škole (zgrada br.1 kod pijace 1. sprat ). Vreme održavanja: subota 17.10.2015.sa početkom od 10:00 časova.
  2. Demonstracija praktične primene zakona fizike i mehanike. Demonstratori: Raonić Rade prof i Šil Andrija prof. Mesto radionice : Srednja tehnička škola Sombor kabinet mehanike (zgrada br.1 kod pijace 1. sprat). Vreme održavanja: subota 24.10.2015.sa početkom od 10:00 časova.
  3. Razvijanje i podsticanje konstruktivnih sposobnosti mladih. Animatori: Šil Andrija prof.i Bači Ferenc operativni trener modelarstva. Mesto radionice: Srednja tehnička škola Sombor kabinet mehanike (zgrada br.1 kod pijace 1. sprat ).  Vreme održavanja: subota 31.10.2015.sa početkom od 10:00 časova.
  4. Izrada raketa sa trakom i padobranom.  Animatori: Šil Andrija prof.i Bači Ferenc operativni trener modelarstva. Mesto radionice: Srednja tehnička škola Sombor kabinet mehanike i dvorište škole (zgrada br.1 kod pijace 1. sprat ). Vreme održavanja: subota 07.11.2015.sa početkom od 10:00 časova.
  5. Lansiranje raketa na terenu. Animatori: Šil Andrija prof.i Bači Ferenc operativni trener modelarstva. Mesto radionice: dvorište O.Š. Dositej Obradović. Vreme lansiranja nakon završetka 4. i 5. Aktivnosti. (verovatno u nedelju 08.11.2015.).

Mladi od 14 do 30 godina mogu se prijaviti i učestvovati u svim ili samo na izabranim aktivnostima bez naknade. Nije obavezno prijavljivanje zainteresovanih, trebaju samo doči izabranog datuma na navedeno mesto i vreme.

Kontakt osoba : Šil Andrija 063/1705231

Predsednik kluba