Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Home Obaveštenja Loza Vidovdana

Loza Vidovdana

Veliko priznanje za rad i rezultate

Na Vidovdan, 28.06.2015. godine, našoj školi je upriličena velika čast i priznanje za postignute rezultate. Srpska Kraljevska Akademija naučnika i umetnika je prepoznala rad i trud sekcije Robotika naše škole i na svečanoj akademiji "Loza Vidovdana" uručila obelisk za rezultate postignute u poslednjih godinu dana.

U ime škole ovo prestižno priznanje primila je Suzana Vukićević, a sa njom su bili i Marijana Bogdanović, Srđan Pavić i Nikola Trivić. Ovo priznanje je utoliko veće kada se spomene da su drugi dobitnici ove nagrade Klinički centar Srbije, Vojska republike Srbije,.. Takođe značaj ove nagrade potvrđuje da su, između ostalih, Akademiji prisustvovali i dodeljivali nagrade NJ.K.V. Princ Đorđe Karađorđević, Episkop šumadijski Jovan, a sednici su prisustvovali i mnogobrojni akademici.

 

 

Doniraj

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 14 gostiju na mreži

-So-Web-Hosting.com

Prijava

Baner


stsbaner2.gif