Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Home

Popravni ispiti avgust 2014

REŠENjE O IMENOVANjU KOMISIJA ZA POPRAVNE ISPITE U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU ŠK.2013/ 2014 GOD.

 

 

I-1 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 23

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 10.30 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Klašnja Nikola

2.Sremac Albina

3.Vojkić Siniša

4.Gostimirović Aleksa

5.Andrašev Danijela

 

 

 

Mišković Tamara

Pavić Srđan

Ponjavić Milorad

 

I-1 Fizika                                           VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.00 uč.br.3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Klašnja Nikola

 

Suzić Marija

Mišković Tamara

Perić Dragica

 

I -2 Matematika                       PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)    9.00 uč.br. 21

USMENI :   Četvrtak    (21.08.2014.) 11.45 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bjelajac Nikola

2.Krsnik Dušan

3.Nikolin Davor

4.Trbojević Petar

5.Paunović Vanja

Lančuški Gabrijela

Licinger Jasmina

Mileusnić Nada

I-2 Srpski jezik i književnost    PISMENI: Utorak     (19.08.2014.)  8.00 uč.br.20

USMENI :   Četvrtak (21.08.2014.) 10.15 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Kapusta Mihajlo

 

Klepić Snežana

Licinger Jasmina

Kozarević Nebojša

I–2 Engleski jezik                             PISMENI: Sreda(20.08.2014.)    8.00 uč.br.26

USMENI :    Petak(22.08.2014.) 11.30 uč.br.26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bjelajac Nikola

2.Nastasić Sara

3.Pejnović Janko       4.Trbojević Petar

Kalinić-Važić Ana

Licinger Jasmina

Čubrilović Jovana

I-2 Fizika                                            VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.15 uč.br.3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Kljaić Dejan

2. Paunović Vanja

Suzić Marija

Licinger Jasmina

Perić Dragica

I -3 Matematika                       PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)    9.00 uč.br. 22

USMENI :    Četvrtak    (21.08.2014.) 11.45 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mrđanov Željana

2.Svrkota Stefan

Trkulja Dragan

Terzić Pavle

Mironicki Sanja

 

I-5  Osnove elektrotehnike             VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.15 uč.br.3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mihailo Uroš

2.Gajić Miloš

3.Krušković Josip

4.Turkalj Goran

5.Hrnjački Dušan

6.Šakić Miloš

Grujić Bojan

Balać Milica

Nedeljkov Milorad

I -5 Računarstvo i informatika       VREME:Sreda (20.08.2014.) 10.00 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mihailo Uroš

 

Pavić Miloš

Grujić Bojan

Galac Oskar

I -6 Matematika                       PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 21

USMENI :   Sreda         (20.08.2014.) 10.45 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mrđanov Nikola

2.Jokić Miloš

Gradinac Nemanja

Lančuški Gabrijela

Mileusnić Nada

I -6 Srpski jezik i književnost      PISMENI: Utorak(19.08.2014.)   8.00 uč.br.20

USMENI :    Petak  (22.08.2014.) 10.15 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Miljević Marko

2.Pavkov Nemanja

3.Stanojković Nikola

Klepić Snežana

Nedeljkov Milorad

Kozarević Nebojša

I–6 Engleski jezik                         PISMENI: Sreda       (20.08.2014.)  8.00 uč.br.26

USMENI :    Četvrtak(21.08.2014.) 10.00 uč.br.26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Miljević Marko

2.Pavkov Nemanja

3.Stanojković Nikola

Kalinić-Važić Ana

Nedeljkov Milorad

Čubrilović Jovana

I -6   Elektrotehnika sa merenjima        VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.00 uč.br.3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mrđanov Nikola

 

Nedeljkov Milorad

Balać Milica

Grujić Bojan

 

I -8 Matematika                     PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 21

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 11.15 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Gradinski Aleksandar

2.Đurđev Kristijan

3.Đuran Nemanja

Pavić Srđan

Lančuški Gabrijela

Mileusnić Nada

I -8 Srpski jezik i književnost   PISMENI: Utorak     (19.08.2014.)  8.00 uč.br.20

USMENI :   Četvrtak (21.08.2014.) 10.15 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Farago Velibor

Kozarević Nebojša

Vojnović Boško

Klepić Snežana

I–8 Geografija                                VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.00 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Gradinski Aleksandar

2. Farago Velibor

Kočiš Eva

Vojnović Boško

Ilić Anđelka

I -9 Matematika                    PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)    9.00 uč.br. 21

USMENI :    Utorak       (19.08.2014.) 10.30 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Rajić Marko

2.Sekač David

3.Tomić Goran

Lančuški Gabrijela

Pešić Branko

Mileusnić Nada

I -9 Mehanika                                        VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Lakić Marko

2.Tomić Goran

Gradinac-Jež Gordana

Pešić Branko

Raonić Rade

I -10 Matematika                       PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 22

USMENI :    Četvrtak  (21.08.2014.)  10.45 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Balog Stevica

2.Ivanković Jovan

3.Marković Ilija

4.Cimić Nikola

Trkulja Dragan

Dimitrijević Ana

Mironicki Sanja

I -10     Engleski jezik                     PISMENI: Sreda(20.08.2014.)   8.00 uč.br.26

USMENI :    Petak(22.08.2014.) 10.00 uč.br.27

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Božin Lazar

2.Ivanković Jovan

3.Pejin Damir

Dimitrijević Ana

Čubrilović Jovana

Raič Gordana

I -10     Geografija                               VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.00 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Balog Stevica

2. Božin Lazar

3.Marković Ilija

Ilić Anđelka

Dimitrijević Ana

Kočiš Eva

I -10   Motorna vozila                   VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.45 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Kitić Vedran

Novaković Zoran

Dimitrijević Ana

Terzić Pavle

 

I -12      Matematika                 PISMENI: Ponedeljak (18.08.2014.) 9.00  uč.br. 23

USMENI :   Petak          (22.08.2014.) 10.00 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vaslović Darko

2.Lazić Nebojša

Mišković Tamara

Davidov Ljilja

Ponjavić Milorad

I -12 Srpski jezik i književnost         PISMENI: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.20

USMENI :    Sreda  (20.08.2014.) 9.30 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vaslović Darko

 

Klepić Snežana

Davidov Ljilja

Kozarević Nebojša

I–12   Fizika                                                VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.45 uč.br.3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Lazić Nebojša

Suzić Marija

Davidov Ljilja

Perić Dragica

II-2     Matematika                PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 21

USMENI :   Četvrtak   (21.08.2014.) 10.00 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Živkov Ivana

2.Ilić Dragan

3.Jović Nenad

4.Lalić Milan

5.Milanović Neda

6.Radosavljević Dejan

7.Stambolić Bogdan

Lančuški Gabrijela

Kalinić Tanja

Mileusnić Nada

II-2         Engleski jezik            PISMENI: Sreda (20.08.2014.)   8.00 uč.br.26

USMENI :    Petak(22.08.2014.) 10.45 uč.br.26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Živkov Ivana

2. Milanović Neda

3.Cvejić Miloš

Kalinić-Važić Ana

Kalinić Tanja

Čubrilović Jovana

II-2  Tehnološki postupci sa kontrolom  VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.30 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Dejanović Marko

 

Olujić Milan

Kalinić Tanja

Mudrić Dušan

II-3     Srpski jezik i književnost  PISMENI: Utorak(19.08.2014.)  8.00 uč.br.19

USMENI :    Sreda (20.08.2014.) 10.30 uč.br.19

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Zec Dejan

 

Kalinić Tanja

Zoran Novaković

Marjanović Andreja

II-4      Matematika                    PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)    9.00 uč.br. 22

USMENI :    Četvrtak    (21.08.2014.) 10.00 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Babočajić Dušan

2.Vrućinić Miloš

3.Žužić Danilo

Trkulja Dragan

Kevago Šandor

Mironicki Sanja

II-4        Engleski jezik              PISMENI: Sreda       (20.08.2014.)   8.00 uč.br.26

USMENI :    Četvrtak(21.08.2014.) 10.15 uč.br.27

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Cvijić Marko

Dimitrijević Ana

Kevago Šandor

Raič Gordana

II-4        Osnove elektrotehnike                VREME:Sreda (20.08.2014.) 9.30 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Janeš Nikola

2.Turudija Nada

Kevago Šandor

Galac Oskar

Iđuški Milenko

II-4         Električni materijali            VREME:Utorak (19.08.2014.) 9.45 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Cvijić Marko

Iđuški Milenko

Kevago Šandor

Galac Oskar

II-5   Srpski jezik i književnost  PISMENI: Utorak(19.08.2014.)   8.00 uč.br.19

USMENI :   Sreda   (20.08.2014.) 10.15 uč.br.19

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mesaroš Patrik

Kalinić Tanja

Iđuški Milenko

Marjanović Andreja

II-5       Osnove elektrotehnike       VREME:Utorak (19.08.2014.) 10.00 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Katanić David

Iđuški Milenko

Galac Oskar

Kevago Šandor

II-7       Osnove elektrotehnike      VREME:Sreda (20.08.2014.) 9.15 uč.br.24

 

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Kovačević Klaudia

Kiš Robert

Galac Oskar

Kevago Šandor







 

II-7       Programiranje              VREME:Utorak (19.08.2014.) 9.15 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Kovačević Klaudia

Galac Oskar

Kiš Robert

Kevago Šandor

II-9     Matematika            PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.) 9.00 uč.br. 21

USMENI :   Sreda         (20.08.2014.) 10.00 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Gvojić Marko

2.Petrušić Branislav

3.Hegediš Boris

Lančuški Gabrijela

Golub Marin

Mileusnić Nada

II-10    Motorna vozila                    VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.00 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mijašinović Đorđe

2.Rafai Laza

3.Gradinski Rajko

Novaković Zoran

Radovanović Miloš

Terzić Pavle

II-10    Regulisanje saobraćaja             VREME: Sreda(20.08.2014.) 8.45 uč.br. 13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Rafai Laza

2.Stojkov Borislav

Terzić Pavle

Radovanović Miloš

Pešić Željko

II-12  Srpski jezik i književnost  PISMENI: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.20

USMENI :   Sreda   (20.08.2014.) 9.15 uč.br. 20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Balog Josip

2.Veljković Aleksandar

Kozarević Nebojša

Rončević Stevica

Klepić Snežana

II-12          Osnove elektrotehnike   VREME: Četvrtak (21.08.2014.) 8.00 uč.br. 10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Balog Josip

2.Veljković Aleksandar

Iđuški Milenko

Rončević Stevica

Terzijovski Milan

 

III-1 Računari i programiranje  VREME: Četvrtak (21.08.2014.) 8.30 uč.br. 28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Barać Saša

2.Gligorić Đurđina

3.Perović Nemanja

4.Milić Dragan-uslovno

5.Petrović Zlatko

Jandrić Marija

Mirjanić Gordana

Pavić Miloš

 

III-1 Mašinski elementi                VREME:Sreda (20.08.2014.) 8.00 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Danka Nemanja

2.Kolić Mario

Olujić Milan

Mirjanić Gordana

Mudrić Dušan

 

 

III-1 Tehnologija obrade            VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.15 uč.br.18

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Danka Nemanja

2.Milić Dragan-uslovno

Loknar Petar

Mirjanić Gordana

Đorđe Miličević

 

III-2       Srpski jezik i književnost  PISMENI: Utorak(19.08.2014.)   8.00 uč.br.19

USMENI :    Petak  (22.08.2014.) 10.00 uč.br.19

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Lončar Đuro

2.Milanko Milana

3.Petkovac Boris

4.Forgić Aleksandar

5.Čančarević Danijela

6.Šomođvarac Neven

Kalinić Tanja

Kovač Ljiljana

Marjanović Andreja

 

III-2        Engleski jezik        PISMENI: Sreda       (20.08.2014.)  8.00 uč.br.26

USMENI :    Četvrtak(21.08.2014.) 10.00 uč.br.27

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1 Šomođvarac Neven

Dimitrijević Ana

Mileusnić Nada

Raič Gordana

 

III-2Tehnol. za kompj.  uprav. maš. VREME: Četvrtak (21.08.2014.) 8.00 uč.br. 28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Forgić Aleksandar

Tot Olga

Mileusnić Nada

Nastasić Aleksandar

 

III-3       Matematika      PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 22

USMENI :   Sreda         (20.08.2014.) 10.00 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bjedov Nada

2.Vagić Dušan

3.Jerković Isidora

4.Jović Nataša

5.Mijić Marija

6.Popović Milan

7. Radmanović Nemanja

Mironicki Sanja

Pešić Željko

Trkulja Dragan

 

III-3   Srpski jezik i književnost  PISMENI:Utorak   (19.08.2014.)   8.00 uč.br.19

USMENI : Četvrtak(21.08.2014.) 10.00 uč.br.19

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bjedov Nada

2. Jović Nataša

3.Mandić Mladen

4. Mijić Marija

5. Popović Milan

6.Radmanović Nemanja

Kalinić Tanja

Pešić Željko

Marjanović Andreja

III-3    Bezbednost saobraćaja VREME: Petak (22.08.2014.) 8.00 uč.br. 13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vagić Dušan

2. Jerković Isidora

3. Mandić Mladen

Terzić Pavle

Pešić Željko

Novaković Zoran

III-4     Matematika               PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 23

USMENI : Četvrtak   (21.08.2014.) 10.00 uč.br.23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bajunović Tomislav

2.Benković Darko

3.Blanuša Danilo

4.Maljković Marko

5.Matanov Tijana

6.Mušikić Nikola

7.Tetkov Luka

8.Tintor Filip

9.Trtić Nikola

10.Miljenović Goran

Mišković Tamara

Vukićević Suzana

Ponjavić Milorad

 

III-4       Programiranje       VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.00 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Benković Darko

2.Zobenica Ilija

3.Matanov Tijana

4.Tintor Filip

5.Crnjanski Nikola

Jandrić Marija

Vukićević Suzana

Kevago Šandor

 

III-4        Računari                             VREME:Sreda (20.08.2014.) 9.45 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Miljenović Goran

Gerštmajer Imre

Vukićević Suzana

Kevago Šandor

III-4        Elektroenergetika            VREME:Utorak (19.08.2014.) 8.15 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bajunović Tomislav

Iđuški Milenko

Vukićević Suzana

Galac Oskar

 

III-5       Matematika          PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 23

USMENI : Sreda          (20.08.2014.) 10.00 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Stevanović Nemanja

2.Graora Saša

3.Kovač Robert

4.Maričić Bojan

5.Pjevac Saša

6.Tiragić Nemanja

7.Čolić Saša

8.Ižipac Darko

9.Radaković Miloš

10.Topić Nenad

Mišković Tamara

Plužarev Bojan

Ponjavić Milorad

 

III-5 Električne mašine                VREME: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Stevanović Nemanja

2.Abrađi Albert

3.Kovač Robert

4.Maričić Bojan

5.Pjevac Saša

6.Tiragić Nemanja

7.Čolić Saša

8.Zelenović Predrag

Terzić Dušan

Plužarev Bojan

Matijević Goran

III-5 Električna postrojenja        VREME: Sreda(20.08.2014.) 8.00 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Abrađi Albert

2.Zelenović Predrag

Terzić Dušan

Plužarev Bojan

Matijević Goran

III-5 Elektronika u energetici      VREME: Sreda(20.08.2014.) 8.45 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Graora Saša

Galac Oskar

Plužarev Bojan

Kevago Šandor

III-6  Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 21

USMENI :    Utorak       (19.08.2014.) 10.15 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Veljković Vladimir

Mileusnić Nada

Gradinac-Jež Gordana

Lančuški Gabrijela

III-6 Srpski jezik i književnost   PISMENI: Utorak(19.08.2014.)  8.00 uč.br.19

USMENI : Sreda (20.08.2014.) 10.00 uč.br.19

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Kolompar Vanja

Marjanović Andreja

Gradinac-Jež Gordana

Kalinić Tanja

III-6    Engleski jezik                PISMENI: Sreda        (20.08.2014.) 8.00 uč.br.26

USMENI :   Četvrtak(21.08.2014.) 10.45 uč.br.26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vukčević Stefan

2.Vargić Boban

3.Prosenica Đorđe

Kalinić-Važić Ana

Gradinac-Jež Gordana

Čubrilović Jovana

III-6 El. pogon i oprema u mehatronici VREME: Četvrtak(21.08.2014.) 8.00 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Veljković Vladimir

2. Kolompar Vanja

Grujić Bojan

Gradinac-Jež Gordana

Bogdanović Marijana

 

 

 

 

III-8 Tehnologija obrazovnog profila VREME: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.18

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Macura Aleksandar

Golub Marin

Poplašen Nebojša

Loknar Petar

 

III-12 Elektr. i elekr. sist. na vozil.    VREME: Sreda(20.08.2014.) 8.00 uč.br. 2

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bajić Branislav

2. Mašić Nenad

3.Čačić Nikola

4.Gak Zlatko

5.Đurđević Nemanja

Grujić Bojan

Lančuški Gabrijela

Iđuški Milenko

 

III-12 Nove teh. u autom. industr.         VREME: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mašić Nenad

Iđuški Milenko

Lančuški Gabrijela

Grujić Bojan

 

IV-1 Konstruisanje VREME: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Vučković Bojan

Janjatović Nada

Živković Vojin

Tot Olga

 

IV-1 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 23

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 10.00 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vukmirović Mile

2.Laslo Aleksandar

3.Rajčanji Ričard-uslovno

Tamara Mišković

Živković Vojin

Ponjavić Milorad

 

IV-2 Matematika                       PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 22

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 11.30 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Radmilo Kristina

Trkulja Dragan

Marjanović Andreja

Mironicki Sanja

 

IV-3 Matematika                     PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 22

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 10.15 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vidaković Dragan

2.Đikić Marina

3.Jakovljević Nataša

4.Matić Lazar

5.Savić Dejan

Mironicki Sanja

Gradinac Nemanja

Trkulja Dragan

 

IV-3 Motori i motorna vozila VREME: Sreda(20.08.2014.) 8.00 uč.br. 13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vidaković Dragan

Pešić Željko

Mironicki Sanja

Terzić Pavle

 

IV- 4 Srpski jezik i književnost  PISMENI: Utorak(19.08.2014.) 8.00 uč.br.20

USMENI : Sreda(20.08.2014.) 9.00 uč.br. 20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Mitrović Stefan

Klepić Snežana

Rončević Stevica

Kozarević Nebojša

 

IV-4 Matematika                     PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 21

USMENI :    Utorak       (19.08.2014.) 10.00 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vorkapić Rade

Mileusnić Nada

Klepić Snežana

Lančuški Gabrijela

 

IV-4 Osnove automatskog uprav.         VREME:Sreda(20.08.2014.) 8.00 uč.br 24`

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vorkapić Rade

2.Zec David

3.Ječmenica Rade

Kevago Šandor

Klepić Snežana

Galac Oskar

 

IV- 5 Električne mašine VREME: Sreda(20.08.2014.) 8.30 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Agbaba Petar

Terzić Dušan

Matijević Goran

Terzijovski Milan

 

IV-6 Matematika                    PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)   9.00 uč.br. 22

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 10.00 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Rakić Vukašin

Mironicki Sanja

Bogdanović Marijana

Trkulja Dragan

 

 

REŠENjE O IMENOVANjU KOMISIJA ZA RAZREDNE ISPITE U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU ŠK.2013/ 2014 GOD.

 

 

 

 

III-1 Modeliranje maš. elem. i konstr.VREME:Ponedeljak (18.08.2014.)9.00uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Milić Dragan

Janjatović Nada

Mirjanić Gordana

Živković Vojin

 

III-12 Ekologija i zašt. životne sred. VREME:Ponedeljak(18.08.2014.)8.45 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Gak Zlatko

 

Stajšić Zorka

Lančuški Gabrijela

Sokola Marija

III-12      Engleski jezik        PISMENI: Ponedeljak  (18.08.2014.)  9.00 uč.br.26

USMENI :    Utorak         (19.08.2014.)  9.00 uč.br.26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Đurđević Nemanja

Raič Gordana

Lančuški Gabrijela

Čubrilović Jovana

 

IV-1 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(18.08.2014.)  9.00 uč.br. 23

USMENI :   Utorak       (19.08.2014.) 10.00 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vujičić Alisa

Tamara Mišković

Živković Vojin

Ponjavić Milorad

 

IV-1 Konstruisanje VREME: Sreda(20.08.2014.) 9.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vujičić Alisa

2.Rajčanji Ričard

Janjatović Nada

Živković Vojin

Tot Olga

 

IV-1 Modeliranje maš. el. i konst. VREME:Četvrtak (21.08.2014.) 9.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vujičić Alisa

2.Laslo Aleksandar

Živković Vojin

Tot Olga

Janjatović Nada

IV-1 Ispitivanje maš. konstrukcija. VREME:Petak (22.08.2014.) 9.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Vujičić Alisa

 

Golub Marin

Živković Vojin

Tot Olga

IV-1 Ustav i pravo građana VREME:Subota (16.08.2014.) 8.00 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Rajčanji Ričard

 

Tucaković-Buzejić Slađana

Živković Vojin

Dupor Zoran

IV-2  Engleski jezik                 PISMENI: Sreda       (20.08.2014.)   8.00 uč.br.26

USMENI :   Četvrtak(21.08.2014.) 11.30 uč.br.26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Radmilo Kristina

Kalinić-Važić Ana

Marjanović Andreja

Čubrilović Jovana

 

IV-5  Tehničko crt. sa nacrtnom. geom.VREME:Ponedeljak (18.08.2014.) 9.00 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Krstanović Zoran

 

Pešić Branko

Matijević Goran

Tot Olga

 

Doniraj

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 57 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava

Baner

Vremenska prognoza


tehnicka.gif