Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Home

Raspored popravnih ispita avg.2013

REŠENjE O IMENOVANjU KOMISIJA ZA POPRAVNE ISPITE U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU ŠK.2012/ 2013 GOD.

 

raspored ispita

 

 

 

I-1 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br. 21

USMENI :Utorak(20.08.2013.) 8.00 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Bajčev Vladimir

2.Bešlin Nataša

3.Jarminac Jovana

4.Konjović Maja

5.Stojanović Ljubiša

6.Stojkov Nemanja

7.Češnovar Marko

8.Lazarević Lazar

Mišković Tamara

Vlaisavljević

Daniela

Mileusnić Nada

I -2 Matematika                          PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.23

USMENI :Četvrtak(22.08.2013.) 8.00uč.br.  23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

1.Živkov Ivana

2.Ivakić Nikolina

3.Jović Nenad

4.Korica Petar

5.Lalić Milan

6.Marinković Sanja

7.Milanović Neda

8.Perić Ana

9.Radosavljević Dejan

10.Stambolić Bogdan

11.Cvijić Miloš

Lančuški Gabrijela

Kalinić Tanja

Ponjavić Milorad

I-2 Fizika                                      VREME:Petak (23.08.2013.) 8.00 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Marjanović Aleksandar

2. Stambolić Bogdan

Suzić Marija

Kalinić Tanja

Perić Dragica

I-3 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.20

USMENI :Utorak(20.08.2013.)10.00 uč.br.22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Švalm Denis

2.Batalo Nikola

Mironicki Sanja

Stamenković Žakljina

Trkulja Dragan

I-5 Fizika                                       VREME:Petak (23.08.2013.) 8.30 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.30

 

1.Katanić David

2.Penic Bladimir

Suzić Marija

Iđuški Milenko

Perić Dragica

I-5 Osnove elektrotehnike               VREME:Četvrtak(22.08.2013.)10.45 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

10.45

 

1.Katanić David

 

Iđuški Milenko

Kočiš Ljiljana

Grujić Bojan

I-6 Matematika                          PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.22

USMENI :Utorak(20.08.2013.)10.30 uč.br.22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Martonoški Stevan

2.Gradinac Vasilija

3.Sudar Vanja

Trkulja Dragan

Stamenković Žakljina

Mironicki Sanja

I-8 Matematika                        PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br. 23

USMENI :Petak(23.08.2013.) 8.00 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Mrvičin Željko

Pavić Srđan

Lančuški Gabrijela

Ponjavić Milorad

I-9 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br. 23

USMENI :Utorak(20.08.2013.)10.00 uč.br.23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Dobrić Predrag

2.Knebl Danijel

3.Kožan Stefan

4.Opsenica Nikola

5.Radev Aleksandar

6.Ham Zoltan

Lančuški Gabrijela

Golub Marin

Ponjavić Milorad

I-10  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br.20

USMENI Sreda(21.08.2013.)9.00 uč.br.2

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Pejin Damir

Mirjanić Gordana

Radovanović Miloš

Kozarević Nebojša

I-10 Motorna vozila                           VREME:Sreda (21.08.2013.) 10.15 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

10.15

 

1.Lončar Mile

2.Tošić Dejan

3.Mijašinović Đorđe

Novaković

Zoran

Radovanović Miloš

Terzić Pavle

I-10 Fizika                                           VREME:Petak (23.08.2013.) 9.45 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.45

 

1.Pejin Damir

Suzić Marija

Radovanović Miloš

Perić Dragica

I-12 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.23

USMENI :Petak(23.08.2013.) 8.15 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Veljković Aleksandar

Pavić Srđan

Lančuški Gabrijela

Ponjavić Milorad

I-12 Fizika                                                 VREME:Petak (23.08.2013.) 9.00 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Jovanović Stefan

Suzić Marija

Rončević Stevica

Perić Dragica

II-1 Fizika                                       VREME:Petak (23.08.2013.) 9.15 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.15

1.Stojkov Došen

Suzić Marija

Mirjanić Gordana

Perić Dragica

II-1 Otpornost materijala                    VREME: Sreda(21.08.2013.) 8.30 uč.br.18

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.30

 

1.Kolić Dario

Raonić Rade

Mirjanić Gordana

Mudrić Dušan

II-1 Mašinski elementi                           VREME:Sreda (21.08.2013.)  8.00 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Ilić Bogdan

Olujić Milan

Mirjanić Gordana

Erg Nikola

II-1 Kompjuterska grafika                   VREME: Sreda(21.08.2013.) 8.15 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

 

1.Barać Saša

Janjatović Nada

Mirjanić Gordana

Živković Vojin

II-2  Matematika                        PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.22

USMENI :Utorak(20.08.2013.) 8.15 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Lončar Đuro

2.Torbica Stefan

Mileusnić Nada

Vlaisavljević

Daniela

Mišković Tamara

 

II-2  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br. 20

USMENI :Sreda(21.08.2013.) 10.45 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Milanko Milana

Kalinić Tanja

Mileusnić Nada

Marjanović Andreja

II-2 Mašinski elementi                            VREME:Sreda (21.08.2013.)  8.15 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

 

1.Torbica Stefan

2.Forgić Aleksandar

Olujić Milan

Mileusnić Nada

Erg Nikola

II-2 Kompjuterska grafika               VREME: Četvrtak(22.08.2013.) 9.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Milanko Milana

Janjatović Nada

Mileusnić Nada

Živković Vojin

II-2 Tehnološki postupci sa kontr.  VREME:Sreda (21.08.2013.)  8.45 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.45

 

1.Šomođvarac Neven

Milan Olujić

Mileusnić Nada

Erg Nikola

II-3  Matematika                          PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.20

USMENI :Petak (23.08.2013.)8.00 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Bjedov Nada

2.Vagić Dušan

3.Žužić Radmilo

4.Jovanović Nikola

5. Jerković Isidora

6.Mandić Mladen

7.Popović Milan

8.Radmanović Nemanja

9.Torbica Stefan

10.Uremović Tijana

11.Cvijanović Slađana

12.Šatlan Dejan

Mironicki Sanja

Pešić Željko

Trkulja Dragan

II-3  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br. 20

USMENI :Sreda(21.08.2013.) 9.00uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Žužić Radmilo

2. Jerković Isidora

3. Mandić Mladen

4. Popović Milan

5. Uremović Tijana

6.Cvijanović Slađana

Kalinić Tanja

Pešić Željko

Marjanović Andreja

II-3 Fizika                                     VREME:Petak (23.08.2013.) 9.30 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

Uslovno

 

1.Kecman Maja

Perić Dragica

Pešić Željko

Suzić Marija

II-4  Matematika                        PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br. 21

USMENI :Sreda(21.08.2013.) 8.45 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Atanaskobić Teodor

2.Bajunović Tomislav

3.Blanuša Danilo

4.Matanov Tijana

5.Miljenović Goran

6.Trtić Nikola

7.Cvijanović Aleksandar

Mišković Tamara

Vukićević Suzana

Mileusnić Nada

II-4  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br. 20

USMENI :Četvrtak(22.08.2013.) 8.00 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Cvijanović Aleksandar

Marjanović Andreja

Vukićević Suzana

Kalinić Tanja

II-4 Elektična merenja         VREME:Utorak (20.08.2013.) 8.15 uč.br.Zg. 3. el.kab.

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

 

1.Atanaskobić Teodor

Terzijovski Milan

Vukićević Suzana

Bogdanović Marijana

II-5 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.21

USMENI :Četvrtak (22.08.2013.)9.30 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Vujinović Bojan

2.Katačić Igor

3.Kovač Robert

4.Pjevac Saša

5.Stevanović Nemanja

6.Tairovci Mirajem

7.Topić Nenad

8.Čolić Saša

9.Zelenović Predrag

10.Maričić Bojan

Mišković Tamara

Plužarev Bojan

Mileusnić Nada

II-5 Osnove elektrotehnike 2            VREME:Petak (23.08.2013.) 8.15 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

 

1.Katačić Igor

2. Pjevac Saša

3. Stevanović Nemanja

4. Zelenović Predrag

5.Turagić Nemanja

Iđuški Milenko

Plužarev Bojan

Grujić Bojan

II-5 Električ. instalacije i osvet. VREME:Četvrtak (22.08.2013.) 9.15 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.15

 

1. Turagić Nemanja

Krajinović Siniša

Plužarev Bojan

Terzić Dušan

II-6 Matematika                         PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.23

USMENI :Petak(23.08.2013.) 8.30 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Petreš Miloš

2.Veljković Vladimir

Ponjavić Milorad

Gradinac-Jež Gordana

Lančuški Gabrijela

II-6 Elektrotehnika sa merenjima       VREME:Petak (23.08.2013.) 9.30 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.30

 

1.Kosijer Bojana

2.Lazendić Stefan

3.Kolompar Vanja

Grujić Bojan

Gradinac-Jež Gordana

Iđuški Milenko

II-6 Mašinski elementi                           VREME: Sreda(21.08.2013.) 8.45 uč.br. 18

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.45

 

1.Kosijer Bojana

2.Lazendić Stefan

Gradinac-Jež Gordana

Raonić Rade

Mudrić Dušan

II-10  Matematika                     PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br. 23

USMENI :Petak(23.08.2013.) 9.00 uč.br. 23

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Gladić Dragan

2.Karalić Radoslav

3.Gagić Đorđe

Lančuški Gabrijela

Novaković Zoran

Ponjavić Milorad

II-10  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.)8.00uč.br.20

USMENI Četvrtak (22.08.2013.)11.00 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Bošnjak Danijel

2.Musulin Nemanja

Klepić Snežana

Novaković Zoran

Plužarev Bojan

II-10 Engleski jezik                      PISMENI: Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br. 26

USMENI :Sreda(21.08.2013.)11.00 uč.br. 26

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1 Gagić Đorđe

Dimitrijević Ana

Novaković Zoran

Pavlović Emina

II-10 Regulisanje saobraćaja                     VREME:Sreda (21.08.2013.)8.45  uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.45

 

1.Dimić Bogdan

2.Musulin Nemanja

3.Pastor Rade

Terzić Pavle

Novaković Zoran

Stamenković Žakljina

II-10 Motorna vozila                                   VREME:Sreda (21.08.2013.) 9.30 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.30

 

1.Karalić Radoslav

Novaković Zoran

Stamenković Žakljina

Terzić Pavle

II-10 Tehnička mehanika                      VREME:Sreda (21.08.2013.) 10.00 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

10.00

 

1.Gladić Dragan

Erg Nikola

Novaković Zoran

Olujić  Milan

II-12  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.)8.00 uč.br. 20

USMENI : Četvrtak (22.08.2013.)11.30 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1 Đurđević Nemanja

2. Pekanović Dejan.

Klepić Snežana

Lančuški Gabrijela

Plužarev Bojan

II-12 Električni i el. sist. na voz.   VREME:Utorak (20.08.2013.)8.15  uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1. Balaž Nikola

2.Vujašković Vuk Nikola

3. Gak Zlatko

4. Despot Nemanja

5.Lukić Aleksandar

6. Mašić Nenad

7. Šteković Želimir

Iđuški Milenko

Lančuški Gabrijela

Grujić Bojan

II-12 Osnove elektrotehnike                   VREME:Sreda (21.08.2013.) 8.00 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

 

1.Bajić Branislav

2.Balaž Nikola

3. Vujašković Vuk Nikola

4.Gak Zlatko

5.Grba Milan

6.Despot Nemanja

7. Đurđević Nemanja

8. Lukić Aleksandar

9.Mašić Nenad

10.Pekanović Dejan

11.Čačić Nikola

Iđuški Milenko

Lančuški Gabrijela

Nedeljkov Milorad

III-1  Matematika                     PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.21

USMENI :Petak(23.08.2013.)8.00 uč.br.21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Vukmirović Mile

2.Vučković Bojan

3.Končar Dragan

4.Konjović Slobodan

5.Malinić Milan

6.Mrđanov Aleksandar

7.Hatvani Kristian

Mišković Tamara

 

Živković Vojin

Mileusnić Nada

III-1 Tehnologija obrade                 VREME:Utorak (20.08.2013.) 9.30 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.30

 

1. Vučković Bojan

2. Konjović Slobodan

Loknar Petar

Živković Vojin

Golub Marin

III-2  Matematika                    PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.22

USMENI :Utorak(20.08.2013.)10.30 uč.br.22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Đurković Mila

2.Lekić Mladen

3.Marković Suzana

4.Periškić Tijana

5.Radičev Anja

6.Radmilo Kristina

7.Šapić Dušan

Trkulja Dragan

Marjanović Andreja

Mironicki Sanja

III-3  Matematika                     PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.20

USMENI :Četvrtak (22.08.2013.) 8.00 uč.br.  22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

 

 

 

 

Uslovno

1.Vukas Jasna

2.Đikić Marina

3.Jakovljević Nataša

4.Marković Ninoslav

5.Matić Lazar

6.Savić Dejan

7.Marković Nikola

Mironicki Sanja

Delić Radomir

Trkulja Dragan

III-3  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.)  uč.br.20

USMENI Četvrtak(22.08.2013.)7.45 uč.br.2

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

Uslovno

 

1. Marković Nikola

Kozarević Nebojša

Mironicki Sanja

Mirjanić Gordana

III-3 Teret u saobraćaju i mehaniz. pret. VREME:Sreda (21.08.2013.)8.00  uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Đikić Marina

2.Đukanović Mihajlo

3.Savić Dejan

Stamenković Žakljina

Mironicki Sanja

Terzić Pavle

III-4 Elektroenergetika                    VREME:Četvrtak (22.08.2013.)8.00  uč.br. 10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Zec David

2.Ječmenica Rade

3.Turšijan Gojko

4.Kovačević Darko

5.Šušnjar Srđan

Iđuški Milenko

Klepić Snežana

Grujić Bojan

 

III-4 Računari                                          VREME:Sreda (21.08.2013.) 8.15 uč.br. 24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

 

1.Vorkapić Rade

2.Ječmenica Rade

3.Kovačević Darko

Gerštmajer Imre

Klepić Snežana

Kevago Šandor

III-5  Matematika                      PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.22

USMENI :Sreda(21.08.2013.) 8.00 uč.br. 21

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Racić-Berić Jovica

2.Đukanov Stevan

3.Prosan Saša

Mileusnić Nada

Krajinović Siniša

Mišković Tamara

 

III-5  Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.)8.00 uč.br.20

USMENI : Četvrtak (22.08.2013.)12.00 uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Balaž Adrijan

Plužarev Bojan

Krajinović Siniša

Klepić Snežana

III-5 Električna postrojenja                VREME:Utorak (20.08.2013.) 8.30 uč.br. 10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.30

 

1.Aperlić Milan

2.Reljić Nikola

3.Todorović Miroslav

4.Racić-Berić Jovica

5.Prosan Saša

6.Nikolić Uroš

Terzić Dušan

Krajinović Siniša

Matijević Goran

III-5 Električne mašine              VREME:Četvrtak (22.08.2013.) 8.45 uč.br. 13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.45

 

1.Aperlić Milan

2. Đukanov Stevan

Terzić Dušan

Krajinović Siniša

Matijević Goran

III-6  Matematika                   PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.20

USMENI :Sreda (21.08.2013.) 11.00 uč.br.  22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

 

1.Vojnović Nebojša

2.Rakić Vukašin

Mironicki Sanja

Bogdanović Marijana

Trkulja Dragan

III-8 Gaso i pneumo energetska postr. VREME:Utorak (20.08.2013.) 8.15 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

1.Balog Armin

2.Dačić Saša

3.Dragojević Dragan

4.Kapetinić Aleksandar

Živković Vojin

Tucaković-Buzejić Slađana

Janjatović Nada

III-8 Tehnologija obrazovnog prof.  VREME:Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Opačić Stevo

Golub Marin

Tucaković-Buzejić Slađana

Loknar Petar

III-8 Organizacija rada                        VREME:Sreda (21.08.2013.) 9.45 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.45

 

1.Dragojević Pavle

Erg Nikola

Tucaković-Buzejić Slađana

Olujić Milan

 

III-8 Mašinski elementi                  VREME:Sreda (21.08.2013.)  9.00 uč.br.11

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

1.Kapetinić Aleksandar

2.Balog Armin

3.Dačić Saša

Olujić Milan

Tucaković-Buzejić Slađana

Erg Nikola

 

 

 

III-8 Ustav i prava građana            VREME:Sreda(21.08.2013.)10.00 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

10.00

 

1.Opačić Stevo

Tucaković-Buzejić Slađana

Poplašen Nebojša

Dupor Zoran

III-10  Poslovanje saob. postroj.  VREME:Sreda (21.08.2013.) 8.45 uč.br.4

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.45

1.Vidaković Dario

Pešić Željko

Raič Gordana

Terzić Pavle

III-11  Elektr. inst. i osvetljenje    VREME:Četvrtak (22.08.2013.) 9.30 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.30

 

1.Jelić Aleksandar

Krajinović Siniša

Kočiš Ljilja

Terzić Dušan

 

 

 

 

 

III-11 Elektr. aparati i uređaji     VREME:Četvrtak(22.08.2013.)9.45 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.45

 

1.Antunić Marko

2.Vukas Lazar

3.Pantelić Marko

4.Peić Nemanja

Grujić Bojan

Kočiš Ljilja

Iđuški Milenko

 

 

III-12   Matematika                 PISMENI: Ponedeljak (19.08.2013.) 9.00 uč.br. 20

USMENI :Sreda (21.08.2013.) 10.45 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

1.Tošić Nebojša

Mironicki Sanja

Žica Vladimir

Trkulja Dragan

 

III-12  Elektr. i elekr. sist. na voz. VREME:Četvrtak(22.08.2013.)9.15 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.15

 

1.Tošić Nebojša

2.Radojević Branislav

Grujić Bojan

Žica Vladimir

Iđuški Milenko

 

IV-1 Matematika                        PISMENI: Ponedeljak (19.08.2013.) 9.00uč.br.22

USMENI :Četvrtak(22.08.2013.) 9.45 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

1.Bubanja Stefan

2.Rajačić Dragana

 

Trkulja Dragan

Loknar Petar

Mironicki Sanja

IV-1 Konstruisanje VREME:Sreda(21.08.2013.) 8.15 uč.br. 28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

 

1.Bandonbranski

2. Bubanja Stefan

3. Pešić Darko

4.Siničić Dario

Janjatović Nada

Loknar Petar

Tot Olga

 

IV-1 Modeliranje maš. el. i konst. VREME:Utorak (20.08.2013.) 9.15 uč.br.28

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.15

 

1. Siničić Dario

 

Živković Vojin

Loknar Petar

Janjatović Nada

IV-2 Matematika                      PISMENI: Ponedeljak(19.08.2013.) 9.00 uč.br.20

USMENI :Četvrtak (22.08.2013.) 10.15 uč.br. 22

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

1.Mirić Dragan

 

Mironicki Sanja

Jež Duško

Trkulja Dragan

 

 

 

IV- 2 Srpski jezik i književnost  PISMENI:Utorak(20.08.2013.) 8.00uč.br.20

USMENI Sreda(21.08.2013.)9.30 uč.br.2

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

1. Mirić Dragan

Kozarević Nebojša

Jež Duško

Mirjanić Gordana

IV- 5 Srpski jezik i književnost PISMENI: Utorak (20.08.2013.)8.00 uč.br. 20

USMENI : Četvrtak (22.08.2013.)12.15uč.br.20

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1. Ljepić Duško

Klepić Snežana

Matijević Goran

Plužarev Bojan

 

IV- 5 Električne mašine VREME:Sreda (21.08.2013.) 8.00 uč.br.13

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Aleksić Bojan

2 Ljepić Duško

3.Hadžić Milan

Terzić Dušan

Matijević Goran

Krajinović Siniša

 

IV- 5 Električne mreže VREME:Utorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

1.Mazinjanin Miloš

Krajinović Siniša

Matijević Goran

Terzić Dušan

 

IV- 5 Električna postrojenja VREME:Utorak (20.08.2013.) 8.15 uč.br.10

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.15

1.Aleksić Bojan

Terzić Dušan

Matijević Goran

Krajinović Siniša

 

IV-7 Matematika                PISMENI: Ponedeljak (19.08.2013.) 9.00 uč.br.22

USMENIUtorak (20.08.2013.) 8.00 uč.br. 3

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

9.00

Odri Rudolf

Tot Olga

Gerštmajer Imre

Kiš Robert

 

IV-7 Osnove automatskog upr.      VREME:Sreda(21.08.2013.) 8.00 uč.br.24

Satnica

Kandidati

Ispitivač

Predsednik

Član

8.00

 

Odri Rudolf

Kevago Šandor

Gerštmajer Imre

Galac Oskar

 

 

Doniraj

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 48 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava

Baner

Vremenska prognoza


tehnicka.gif