Srednja tehnička škola Sombor

...regionalni centar tehničkih struka

  • Povećaj veličinu slova
  • Podrazumevana veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Home

Vanredni ispiti 15.12.2012.

VANREDNI  ISPITI  -  SUBOTA 15.12.2012.

 

Srpski  jezik i književnost                                                               učionica br.20

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

 

8,00-11,00

Vidaković Alen(M)

Landeka Nikola(M)

Boromisa Momčilo(M)

Pejić Strahinja(M)

Maširević Miloš(M)

Damfinger Srđan(M)

 

 

PLUŽAREV

 

 

KALINIĆ

 

 

MIRJANIĆ

Ekologija i zaš.živ.sred                                                                  učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,30-8,45

Macura Miroslav

STAJŠIĆ

JEŽ

MALBAŠA

Fizičko vaspitanje                                                                                sala

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Španović Nikola

Trnko Boris

ĐANIĆ

OPAČIĆ

JEŽ

Ustav i pravo građana                                                                       učionica br.3

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

 

 

8,15-9,30

Galović Dragan

Videkanić Gordana

Bulović Strahinja

Milan Lukić

Ljimani Zinepe

 

TUCAKOVIĆ-

BUZEJIĆ

 

 

KOVAČ

 

 

POPLAŠEN

 

Sociologija                                                                                           učionica br.3

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,45-10,15

Petković Aleksandar

Trnko Boris

TUCAKOVIĆ

ĆURČIĆ

POPLAŠEN

Filozofija                                                                                        učionica br.3

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,30-9,45

Perak Nemanja

POPLAŠEN

ĆURČIĆ

TUCAKOVIĆ

 

Istorija                                                                                               učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,15-8,45

Kapetan Savo

Španović Nikola

 

TODOROVIĆ

 

KOČIŠ E.

 

ĆURČIĆ

Muzička umetnost                                                                           učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,15-9,00

Kapetan Savo

Španović Nikola

Zeleničić Branimir

 

KOPAČEK

 

ILIĆ

 

 

KEMER

Biologija                                                                                             učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

 

8,45-9,45

Trbojević Zoran

Grubor Mićo

Relić Milan

Mahotka Bojan

 

MALBAŠA

 

JEŽ

 

STAJŠIĆ

 

Geografija                                                                                          učionica br.11

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,15

Zeleničić Branimir

KOČIŠ E.

ĆURČIĆ

ILIĆ

 

Fizika                                                                                                 učionica br.13

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,15

Bešlin Dejan

SUZIĆ M.

STAJŠIĆ

PERIĆ

 

Osnove saob. psihologije                                                                      učionica br.3

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,15

Milojević Dejan

KOVAČ

MALBAŠA

ŠKORIĆ

 

MAŠINSTVO   I    OBRADA   METALA

Tehnologija obrazovnog profila                                                     učionica br. 21

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,15-9,30

Španović Srđan

GOLUB

DARABUC

ERG

 

Organizacija rada                                                                                 učionica br.21

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,15

Ljimani Zinepe

Balać Slobodan

ERG

GOLUB

JANjATOVIĆ

 

Završni ispit                                                                                      učionica br. 21

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,30-9,45

Lazić Zoran

DARABUC

ERG

GOLUB

 

MATURSKI ISPIT                                                                   učionica br.28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,30

Petar Vukas

SUZIĆ A.

MILIČEVIĆ

LICINGER

Automatizacija i robotika                                                          učionica br. 28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,30

Perak Nemanja

MILIČEVIĆ

SUZIĆ A.

LICINGER

 

Modeliranje mašin.el.i kons.                                                   učionica br. 28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,30-8,45

Kovač  Valentina

JANjATOVIĆ

SUZIĆ A.

ŽIVKOVIĆ

SAOBRAĆAJ

Saobraćajni sistemi učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,45

Šop Bojan

Markov Marko

Anđelković Aleksandar

STAMENKOVIĆ

PEŠIĆ

NOVAKOVIĆ Z.

Bezbednost  saobraćaja učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,45-9,00

Pijunović Miloš

TERZIĆ P.

STAMENKOVIĆ

PEŠIĆ

Transportno pravo i špedicija                                                         učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,00-9,15

Milojević Dejan

PEŠIĆ

STAMENKOVIĆ

TERZIĆ P.

Garaže, servisi i parkirališta                                                       učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,15-9,30

Arsić Miloš

TERZIĆ P.

STAMENKOVIĆ

PEŠIĆ

Špedicija                                                                                               učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,30-9,45

Maširević Miloš-izborni

STAMENKOVIĆ

TERZIĆ P.

PEŠIĆ

Tehnologija materijala                                                                   učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

9,45-10,00

Dukić Milena

STAMENKOVIĆ

TERZIĆ P.

PEŠIĆ

Motori i motorna vozila                                                                   učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

10,00-10,15

Anđelković Aleksandar

PEŠIĆ

STAMENKOVIĆ

TERZIĆ P.

Prevoz putnika i robe                                                                     učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

10,15-10,30

Brankov Zlatomir

PEŠIĆ

STAMENKOVIĆ

TERZIĆ P.

Saobraćajna infrastruktura                                                           učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

10,30-10,45

Brankov Zlatomir

TERZIĆ P.

STAMENKOVIĆ

PEŠIĆ

Teret u saobraćaju i mehaniz. pret.                                                      učionica br.4

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

10,45-11,00

Arsić Miloš

STAMENKOVIĆ

TERZIĆ P.

PEŠIĆ

V STEPEN

MAŠINSTVO   I   OBRADA   METALA

 

Uređaji i oprema za gr. i klim.                                                učionica br.28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Dražić Dragan

ŽIVKOVIĆ

JANjATOVIĆ

MILIČEVIĆ

Automatska regulacija gr. i klim.                                            učionica br.28

Satnica

Kandidat

Ispitivač

Predsednik

Član

8,00-8,30

Dražić Dragan

ŽIVKOVIĆ

JANjATOVIĆ

MILIČEVIĆ

 

NAPOMENA: Zbog sprečenosti većine profesora, bili smo prinuđeni da ispite rasporedimo u dva dana.

 

Direktor škole

Horvat  Janoš

 

Doniraj

Oracle Partner

Baner
Custom Search

Aktivni korisnici

Imamo 21 gostiju na mreži

-



So-Web-Hosting.com

Prijava

Baner

Vremenska prognoza


tehnicka.gif